Dialógy v Call of Duty? V novom Modern Warfare realita

Dialógy v Call of Duty? V novom Modern Warfare realita

 

Vývojári priblížili to, ako pristupujú k príbehu hry.

Napriek tomu, že sa nedávno skončila E3 2019, o Call of Duty sme toho až tak veľa nepočuli. Takže prakticky vieme to, čo sme vedeli ešte pri oficiálnom predstavení hry. Hra sa bude volať Call of Duty: Modern Warfare a ide o „soft-reštart“ série.

Tón hry bude oveľa vážnejší a niektorí, ktorí mali možnosť hru vidieť v akcii tvrdia, že niektoré scény sú drastické a príde nám z nich zle. Autori taktiež potvrdili, že v hre budú aj civilisti a ak ich náhodou zabijete, tak príde „Game Over“ obrazovka.

Kampaň však bude obsahovať aj možnosti dialógov. A tie sa budú upravovať podľa toho, čo vykonáte počas hrania kampane. Potvrdil to Jacob Minkoff zo štúdia Infinity Ward: „Príbeh je lineárny, no v kontexte jednotlivých misií sa bude vetviť. Keď prekročíte hranicu tak postava vášho spoločníka vám povie niečo ako „Kámo, čo si to spravil? Dúfam že sa o tom nikto nedozvie.“

„Keď vykonáte niečo cez hranicu, dialógy s postavami sa upravia a v niektorých prípadoch sa upraví aj ich správanie.“ Podľa Minkoffa ide o najprepracovanejší systém, ktorý bol do Call of Duty hry implementovaný. Údajne to však prinieslo autorom možnosť zobraziť vojnové konflikty realisticky a správanie postáv k tomu dopomáha.

Call of Duty: Moden Warfare príde 25. októbra 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk