Herní Avengeri budú mať vlastný príbeh a vlastný svet

Herní Avengeri budú mať vlastný príbeh a vlastný svet

 

Žiadne obmedzenie filmami.

Kompletne iný vzhľad hrdinov dal hráčom nápovedu, že herní Avengeri, ktorých vyvíjajú štúdia Crystal Dynamics a Eidos Montreal asi nebudú až tak nasledovať kroky filmov a teraz to potvrdzujú aj vývojári. Podľa šéfa vývoja Noaha Hughesa sú herní Marvel’s Avengers zasadení do non-canon univerza, ktorý má nulové prepojenie na Marvel Cinematic Universe. To nie je prakticky žiadne prekvapenie, nakoľko rovnako to bolo aj v prípade minuloročného herného Spider-Mana.

Podľa Hughesa bude herná adaptácia populárnych hrdinov „novým začiatkom Marvel’s Avengers Universe,“ kde bude hlavným protivníkom hrdinov Taskmaster, ktorý sa mimochodom objavil aj v spomínanej Playstation 4 exkluzivite, Spider-Man, čo vyvolalo u hráčov otázky o možnom prepojení týchto dvoch hier, keď už bude hra ignorovať filmové spracovanie.

Zástupcovia spoločnosti Marvel totiž už dávnejšie prezradili, že chcú dať vývojárom pri tvorbe Marvel hier slobodu: „Chceme, aby mohli vývojári porozprávať svoj originálny príbeh. Chceme, aby sa mohli pozrieť na Marvel históriu a vybrať si to, čo ich zaujíma. V Marvele zvykneme hovoriť: „Hej, vy ste šéfkuchári a vy idete robiť jedlo. Tu sú ingrediencie. Z nich si vyberte také, ktoré chcete a urobte jedlo,“ povedal Bill Rosemann, kreatívny riaditeľ Marvel Games.

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk