Batman sa dočká vydania trilógie na súčasnej generácii konzol

Batman sa dočká vydania trilógie na súčasnej generácii konzol

 

Jeden diel však ostáva ignorovaný.

Vyzerá to tak, že pokiaľ Rocksteady nevydá svoju ďalšiu hru, na ktorú už čakáme niekoľko rokov, tak budú dookola vydávať tie isté Batman hry v rôznych baleniach. Po tom, čo vydali na konzoly Playstation 4 a Xbox One Batman Arkham Knight, ktorý zavŕšil snaženie tohto britského štúdia pri netopierom mužovi, tak sa rozhodli priniesť na súčasnú generáciu konzol aj dvojicu Batman Arkham Asylum a Batman Arkham City v spoločnom balení s názvom Batman: Return to Arkham.

A teraz prichádza ďalší balíček, tentokrát aj s Batman Arkham Knight. Marketingový manažér Rocksteady potvrdil, že v septembri sa hráči dočkajú Batman: Arkham Collection, ktorý bude obsahovať trojicu Batman hier vrátane všetkých DLC a to na konzolách Playstation 4 a Xbox One. 

Na tomto vydaní je však čudných niekoľko faktov. V prvom rade, prakticky všetky Batman hry na tom po technickej stránke nie sú bohvieako dobre a príde nám prinajmenšom čudné, že opäť raz vydávajú tieto hry v novom balení.

Taktiež je celkom čudné, že Rocksteady sa tvári, ako keby Batman: Arkham Origins neexistoval. Áno, hru nevyvíjalo štúdio Rocksteady, ale Warner Bros. Montreal, no vydavateľ je rovnaký a tak si mohli spraviť aspoň tú námahu, aby na súčasnú generáciu konzol priniesli aj túto hru a rovno ju zabalili do balíčka.

Každopádne, situácia je taká, aká je. A ak máte záujem o túto kolekciu tak september je váš mesiac.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk