Modern Warfare bude iný ako predchodcovia a plne predstavený a v Auguste

Modern Warfare bude iný ako predchodcovia a plne predstavený a v Auguste

Call of Duty so sviežim závanom?

Tak, ako sme včera písali, štúdio Infinity Ward nám predstavilo malý kúsok z multiplayeru chystaného Call of Duty: Modern Warfare. Konkrétne mód Gunfight, ktorý je určený pre štyroch hráčov vo formáte 2v2. Záznam z tohto predstavenia si môžete pozrieť napríklad tu.

A ak si ho pozriete, tak určite neunikne vašej pozornosti, že multiplayer série zjavne prejde evolúciou. Prakticky všetky Call of Duty hry v posledných rokoch sú známe najmä vďaka šialenému tempu, ktoré preferuje rýchle prsty a nie taktické myslenie a práve to sa zjavne zmení. Tempo hry je oveľa pomalšie a niektoré reakcie hru dokonca prirovnávajú k Rainbow Six Siege, aj keď osobne si myslíme, že to už je trochu prehnané.

Každopádne, nie všetci fanúšikovia sú s touto zmenou spokojní. Nájde sa veľké množstvo takých, ktorým predchádzajúci štýl hrateľnosti vyhovoval a držia v sebe nádej, že frenetické hranie bude prítomné aspoň v ostatných módoch.
Či to však bude realitou uvidíme 1. augusta. Štúdio Infinity Ward totiž oznámilo, že práve v tento deň od 19:00 sa dočkáme streamu, kde bude plne predstavený multiplayer nie len vo forme Gunfight módu, ale v celej svojej kráse.

Štúdio taktiež potvrdilo, že hra nebude mať Season Pass a všetok obsah bude zdarma (takže sa tešíme na mikrotransakcie) a taktiež že hra bude podporovať cross-play medzi jednotlivými platformami.

Zdroj: Twitch/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk