Tisíce hráčov na Playstation 4 objavili funkciu o ktorej doteraz netušili

Tisíce hráčov na Playstation 4 objavili funkciu o ktorej doteraz netušili

Tá je v konzole od roku 2016.

Asi minimum hráčov číta „Patch Notes“ pri aktualizácii softvéru konzol a potom vznikajú takéto vtipné situácie. Na Reddite vzniklo vlákno v ktorom sa jeden z užívateľov (RockyBalbubba) priznal, že až po piatich rokov od momentu čo vlastní Playstation 4 zistil, že keď zamieri do sekcie trofejí na konzole a obsah niektorej trofeje je tajný (vývojári používajú skryté trofeje kvôli spojlerom v príbehu, alebo kvôli iným dôvodom), tak si tento obsah vie vyjaviť tým, že stlačí tlačidlo štvorca na ovládači.

Za niekoľko hodín sa našli tisíce hráčov, ktorým tento objav zmenil život, nakoľko o ňom tiež nevedeli. Vtipné na tom je to, že výzva na stlačenie tlačila pre odhalenie obsahu trofeje je celkom viditeľná, takže druhý príchod sa síce nekoná, ale každopádne lepšie na to prísť neskoro, ako nikdy.

Ako podotkol oficiálny Twitter účet Playstation UK, táto funkcia sa v konzole Playstation 4 vyskytuje už od roku 2016, kedy bola pridaná v update 4.0.

Mimochodom. Ďalšou revolučnou funkciou o ktorej nevedeli stovky užívateľov konzoly je to, že keď rýchlo spravíte dvojitý klik na PS tlačidlo na gamepade, systém konzoly vás rýchlo presunie na poslednú obrazovku na ktorej ste boli.

Takže ak ste to nevedeli, sme radi, že môžeme prispieť k šíreniu osvety.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk