Marvel’s Avengers sa v plnej kráse ukáže už o niekoľko dní

Marvel’s Avengers sa v plnej kráse ukáže už o niekoľko dní

 

Možno konečne zistíme s kým máme tú česť.

Na E3 2019 bola síce oficiálne predstavená nová Marvel’s Avengers hra, no úprimne povedané, asi ťažko sa z nej dalo vyčítať to, o akú hru pôjde. Kombinácia cut-scén a záberov z ktorých nebolo jasné, či ide o zábery z hrania hráčov zmiatli a reakcie na hru boli tak trochu vlažné.

Medzitým však bola hra odprezentovaná za zatvorenými dverami pre novinárov, ktorí sa zúčastnili na E3 2019 a zábery leakli na verejnosť.

Ak vás hra zaujíma, tak pre vás máme možno dobrú správu. Šéf vývoja Shaun Escayg totiž predstavil, že ďalšie zábery z hrania hry uvidíme počas San Diego Comic-Conu 2019 na Marvel’s Games Panel. Ten sa začne 18. júla od 22:30 nášho času. Ukážka z hry však bude údajne predstavená iba pre účastníkov panelu, no pevne veríme, že sa nakoniec dočkáme aj my. 

Na tomto podujatí sa objavia aj dabingoví herci, ktorí svoje hlasy prepožičali Marvel hrdinom: Nolan North (Iron Man), Troy Baker (Bruce Banner), Laura Bailey (Black Widow), Jeff Schine (Captain America), and Travis Willingham (Thor).

Marvel’s Avengers vychádza 15. mája 2020 na PC, Xbox One, Playstation 4 a Google Stadia.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk