R.I.P Juventus Turín, vitaj Piemonte Calcio

R.I.P Juventus Turín, vitaj Piemonte Calcio

 

Nutné úpravy pre nasledujúcu hru.

Včera sme vás informovali o tom, že futbalový klub Juventus Turín uzavrel exkluzívnu zmluvu s futbalovou sériou eFootball PES 2020 (bývalá séria Pro Evolution Soccer) a tým pádom to bude jediná hra, ktorá bude môcť používať oficiálne znaky, štadión a dresy klubu.

Táto zmluva sa však dotkla aj priameho konkurenta tejto futbalovej série. FIFA 20 tak bude musieť vykonať zmeny, ktoré zoberú do úvahy fakt obmedzenia zo strany tejto exkluzívnej zmluvy. Netrvalo však ani jeden celý deň a spoločnosť EA Sports oznámila, v akej forme sa Juventus Turín bude nachádzať v hre.

  • Juventus Turín sa v hre premenuje na klub Piemonte Calcio a bude mať iný znak a iné dresy, ako sú tie oficiálne. Táto zmena sa bude vzťahovať na módy Kick-Off, Kariéru a EA Sports Volta Football.
  • Piemonte Calcio však bude používať reálnych hráčov, takže nebudeme svedkami mien ako Kristiano Maldonado
  • Zmeny sa nedotknú ani módu FIFA Ultimate Team, kde „Chémia“ hráčov zostane tak, ako by bola, ak by sa v hre nachádzal oficiálny klub.
  • Vývojári taktiež potvrdili, že hráči budú mať reálne tváre, že klub bude rovnako ako ostatné kluby vyhodnocovaný na základe výkonnosti a hráči sa taktiež dočkajú špeciálnych predmetov s týmito hráčmi v móde FIFA Ultimate Team.
  • Taktiež potvrdili, že predchádzajúce FIFA hry nie sú dotknuté týmito zmenami, takže ak si budete chcieť zahrať za Juventus Turín, FIFA 19 bude vašou cieľovou destináciou.

Názov klubu však nie je náhodný. Preložiť by sa dal ako „Futbal v Piemonte“ a Piemont je časť Talianska, kde sa nachádza mesto Turín a kde teda sídli klub Juventus.

FIFA 20 vychádza 27. septembra 2019 na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch. 

Zdroj: EA Sports

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk