Mapy v Call of Duty: Modern Warfare pojmú až 100 hráčov

Mapy v Call of Duty: Modern Warfare pojmú až 100 hráčov

 

Vývojári však zatiaľ testujú.

Zdá sa, že nový diel Call of Duty s podtitulom Modern Warfare bude skutočne pre túto značku malo revolúciou. Vyzerá to, že sa končí dôraz na bezhlavé pobehovanie po mape a veľký dôraz sa bude klásť nie len na rýchlosť postrehov, ale aj na taktický postup. A zatiaľ čo vďaka včerajšiemu traileru sme sa dočkali predstavenia Killstreakov, vedúci vývoja multiplayeru Geoff Smith nám prezradil ďalšie zaujímavosti.

Napríklad to, že hra bude obsahovať mód Domination, ktorý bude podporovať 20vs20 hráčov, čo obrovská zmena oproti minulým rokom. Navyše, vývojári testujú aj vyšší počet hráčov: „Hrávame s vyšším počtom hráčov, ako sme predstavili. Tieto mapy sú skutočne veľké a podporujú veľa hráčov. Hrávame so 64 hráčmi a niekedy aj s viac ako 100 hráčmi. No pre nás je podstatný balans, takže hľadáme počet hráčov, ktorý bude správny. Taktiež berieme do úvahy aj trvanie jednotlivých zápasov.“

Keď však hráči počujú 100 hráčov, hneď im napadne Battle Royale. Smith však ubezpečuje, že vysoký počet hráčov je určený pre klasický multiplayer.

Vydanie Call of Duty: Modern Warfare je naplánované na 25. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4, pričom na september je naplánovaná multiplayerová beta do ktorej budú mať hráči na konzole Playstation 4 prednostný prístup. Následne však bude beta otvorená, takže každý hráč bude mať príležitosť vyskúšať si, ako sa hrá úplne nové Call of Duty.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk