Budúcoročné Call of Duty bude reštartom Black Ops série
Fáma

Budúcoročné Call of Duty bude reštartom Black Ops série

 

Späť do Studenej vojny.

Ak sledujete situáciu okolo série Call of Duty, tak možno ste postrehli, že Activision nedávno vyradil štúdio Sledgehammer Games z cyklu vývoja Call of Duty hier a to znamená, že namiesto trojročných vývojových cyklov sa budú nové diely v sérii vytvárať iba v dvojročných a pri vývoji sa budú striedať štúdiá Infinity Ward a Treyarch.

To znamená, že zatiaľ čo Infinity Ward sa chystá vydať novú hru v tomto roku, v budúcom roku je na rade Treyarch a tí majú podľa leakov pripravenú pre hráčov dávku nostalgie. Teda rovnako ako Infinity Ward.

Štúdio totiž podľa informácií užívateľa LongSensation, (ten už niekoľkokrát prišiel s predstihom s pravdivými informáciami a naposledy leakol pred odhalením tohtoročného Call of Duty, že ide o reštart série Modern Warfare) chystá reštart série Black Ops. To znamená, že séria sa vráti do obdobia Studenej vojny, kde prežijeme Vietnam a Kórejskú vojnu.

Podľa jeho informácií je hra temnejšia a príšernejšia ako tohtoročný Modern Warfare. Vývojári údajne zvažujú jednoduchý názov Black Ops, alebo k nemu pridajú číslovku 5.

Tak uvidíme. Leaker má dobrú históriu pravdivosti informácií a vzhľadom na obrovskú vlnu záujmu o návrat k Modern Warfare vyzerá ďalší reštart populárnej „podsérie“ ako celkom logický krok. Hra však príde až v roku 2020.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk