Call of Duty Modern Warfare dostane Battle Royale mód, ktorý bude úplne zdarma
Fáma

Call of Duty Modern Warfare dostane Battle Royale mód, ktorý bude úplne zdarma

 

Nebudete naň potrebovať ani základnú hru.

Na začiatku roka sme vás informovali, že Activision a ich Call of Duty štúdiá hľadajú cestičky, ako dostať sériu k viacerým hráčom a že konkrétne preskúmavajú možnosť ako spraviť určitú časť Call of Duty hry vo free-to-play forme. Takto by dosiahli väčšie množstvo hráčov, ktorí by si následne možno aj kúpili klasickú verziu hry.

A zdá sa, že prvé zhmotnenie týchto úvah príde pri Call of Duty: Modern Warfare. Youtuber a leaker LongSensation totiž prišiel s informáciou, že hra dostane Battle Royale mód, ktorý bude úplne zdarma. To znamená, že jeho spustenie a hranie nebudete potrebovať ani základnú hru, no podľa jeho informácií bude so základnou hrou prepojený nejakým spôsobom.

Tento mód však do hry príde až v roku 2020. Sérii Call of Duty to však dá lepšiu možnosť boja proti Fortnite, ktorý je F2P. Battle Royale mód sa nachádzal už aj v Black Ops 4, no tam bol súčasťou základnej hry, ktorú ste si potrebovali kúpiť a teda potencionálny počet hráčov bol týmto značne obmedzený.

Na vývoji tohto módu sa okrem Infinity Ward podieľa aj štúdio Raven Software. Základná hra tak príde s kampaňou, multiplayerom a Spec-Ops módom.

A čo na to Infinity Ward? Jeden z vedúcich vývoja Joel Emslie bol vyspovedaný redaktormi Game Infomeru a jeho odpovede ohľadom Battle Royale módu sú neprekvapujúco...nekonkrétne. Zdá sa však, že niečo sa varí.

Call of Duty: Modern Warfare vychádza 25. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Twitter/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk