Odpočítavanie sa začalo: Nový Need for Speed bude predstavený čoskoro

Odpočítavanie sa začalo: Nový Need for Speed bude predstavený čoskoro

 

Konečne.

Čakanie sa končí. Už o niečo vyše 2 dni sa dozvieme prvé oficiálne informácie o novom prírastku do série Need for Speed. Sociálne siete série totiž dostali nový vzhľad, ktorý reprezentuje biele logo na čiernom pozadí a ak zamierite na stránku Need for Speed, tak budete svedkom odpočítavania.

To sa končí v stredu, 14. augusta o 16:00 nášho času. Takže je zrejmé, že práve vtedy sa dozvieme o novej Need for Speed hre. Z finančnej správy vydavateľa Electronic Arts vieme to, že vydanie hry je naplánované na obdobie október-november tohto roka.

Mimochodom. Toto je už 22. diel Need for Speed z „hlavnej série.“ O hre vieme vlastne iba to, že ju vyvíja štúdio Ghost Games, ktoré nám prinieslo posledné tri diely, Rivals, Need for Speed 2015 a Payback v spolupráci so štúdiom Criterion. Zatiaľ netušíme, čo bude nosnou témou hry, či tam budú policajti a ani to, či to bude hra zameraná na tuning. Posledná hra, Need for Speed: Payback však veľa vody nenamútila a momentálne má na Metacritic priemer 61/100. Vývojári tak musia zjavne zabrať.

Zdroj: EA.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk