Pracujú tvorcovia NBA 2K na novej Midnight Club hre?

Pracujú tvorcovia NBA 2K na novej Midnight Club hre?

 

Neoficiálno-oficiálne informácie.

Štúdio Visual Concepts pracuje prakticky výlučne iba na športových hrách. Dlhotrvajúcu sériu NBA 2K doplňujú ďalšou úspešnou športovou sériou WWE 2K a zdá sa, že žáner každoročných športových projektov je to jediné, čomu sa budú venovať.

Alebo aj nie. Vývojári totiž zverejnili na svojich oficiálnych stránkach, že hľadajú leveldizajnéra pre pretekársku open-world hru: „Hľadáme leveldizajnéra, ktorý nám pomôže v našich snahách o vytvorenie pretekárskej open world hry. V tejto role sa budete venovať tvoreniu pútavých misií a pretekov. Budete pracovať s inžiniermi a výtvarníkmi na konceptoch, ktoré budete vylepšovať a tvoriť obrovské herné priestory.“

V požiadavkách je taktiež uvedená potreba skúsenosti s Unreal Enginom, takže sa dá predpokladať, že táto pretekárska hra bude postavená práve na tejto technológii a taktiež to potvrdzuje, že hra pravdepodobne nebude mať nič s ostatnými hrami štúdia.

Teraz už však ideme do roviny špekulácií. Neviem, čo presne Visual Concepts tvorí, no v útrobách sesterského štúdia, Rockstar sa nachádza niekedy populárna pretekárska značka, ktorá čaká na nový prírastok do série od roku 2008. Hovoríme o sérii Midnight Club. Zdá sa, že Rockstar o vytvorenie pokračovania záujem nemá a preto by určite dávalo zmysel, aby značku požičali tomuto štúdiu.

...teda za predpokladu, že vývojár netvoria niečo úplne iné, ako pretekársku simuláciu, alebo offroad hru, kde by sa asi táto značka nehodila.

Zdroj: Visual Concepts

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk