Ďalšou postavou v Apex Legends bude starý známy

Ďalšou postavou v Apex Legends bude starý známy

 

Recyklujeme a recyklujeme.

Štúdio Respawn postupne pridáva do svojej free-to-play Battle Royale hry Apex Legends nový obsah a aj keď veľké množstvo z tohto obsahu je úplne nového, taktiež sme sa dočkali mnohých postáv a zbraní, ktoré fanúšikova série Titanfall dôverne poznajú, pretože pochádzajú priamo z tejto hry. Vývojári tak určite šetria čas na vývoj a hráči sú často šťastní že vidia známe postavy.

A zatiaľ čo na Gamestop konferencii bola predstavená postava Crypto a zbraň Charge Rifle, šikovným užívateľom sa podarilo v súboroch hry nájsť zmienky o ďalšej postave a jej schopnostiach.

Ďalším prírastkom totiž bude hlavný antagonista Titanfall 2, Kuben Blisk. Jeho postavu sa podarilo nájsť užívateľovi That1MiningGuy. A taktiež objavil aj schopnosti tejto postavy.

Pasívna schopnosť umožní Bliskovi po exekúcii nepriateľa na 10 sekúnd zobraziť polohu jeho spolubojovníkov. To je fajn, až na fakt, že exekúcie sú zdĺhavé a často pri nich prídete o život, takže hráči sa im často vyhýbajú.

Aktívna schopnosť má názov Throwing Knife. Ten udelí 20 jednotiek poškodenia a taktiež zvýrazní nepriateľov v oblasti.

Ultimátna schopnosť sa volá Payday a jej popis znie takto: „Zabitie nepriateľských skupín odmení Bliska kreditmi, ktoré môžu byť zamenené za užitočné predmety.“

Zatiaľ však nevieme, kedy sa Blisk v hre ukáže. Tak skoro to však pravdepodobne nebude.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk