Ak vám tvorcovia Modern Warfare povedia, že v hre nebudú lootboxy, neverte im

Ak vám tvorcovia Modern Warfare povedia, že v hre nebudú lootboxy, neverte im

 

Našli sa totiž už aj v bete.

Keď štúdio Infinity Ward víťazoslávne oznámilo, že v tohtoročnom Call of Duty, ktorý bude reštartom Modern Warfare nebude Season Pass, tak mnoho hráčov sa radovalo, no tí skúsenejší vedeli, že pri Activisione nejde nič hladko a určite ho len tak nevypustili bez nejakej náhrady.

A teraz sa nám už začína táto náhrada rysovať. V tomto období totiž prebieha uzavretá beta multiplayeru hry a hráči tak môžu získať prvú skúsenosť s hrou. Lenže čo čert nechcel, užívateľom sa počas hrania bety na Playstation 4 začali objavovať zmienky o lootboxoch po jednotlivých zápasoch. Áno, vyzerá to tak, že lootboxy taktiež nebudú chýbať na Call of Duty párty.

S krátkym klipom, ktorý potvrdzuje ich prítomnosť v hre prišiel Youtuber Nero, ktorému za toto potvrdenie veľmi pekne ďakujeme. Teraz sa už len modliť, aby tieto lootboxy boli iba kozmetické, čo je však pri histórii Activisionu a Call of Duty hier viac ako otázne.

Len pamätajte. Keď sa vám vývojári budú snažiť pred vydaním hry nahovoriť, že lootboxy v hre nebudú, tak to skôr znamená to, že pri vydaní v hre nebudú. Každopádne, po včerajšom odporúčaní o regulácii lootboxov v UK je rozhodnutie vložiť ich do hry o to viac divné.

Call of Duty: Modern Warfare vychádza 25. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk