"Grafika v Ghost of Tsushima je tak krásna, že sa mi zastavujú ruky keď hrám"

"Grafika v Ghost of Tsushima je tak krásna, že sa mi zastavujú ruky keď hrám"

 

Zdá sa, že nás čaká ďalší grafický skvost.

Tvorcovia zo štúdia Sucker Punch už jeden grafický skvost v tejto generácii konzol vytvorili. InFamous: Second Son. A zdá sa, že sa chystajú vyprodukovať ďalší. Už vieme, že momentálne pracujú na hre z prostredia feudálneho Japonska, Ghost of Tsushima. A podľa šéfa Sony Interactive Entertainment Shuheia Yoshidu sa skutočne máme na čo tešiť.

Na Tokyo Game Show prezradil, že hra vyzerá tak úchvatne, že miestami pri hraní zabúda hrať, pretože je očarený tým, čo vidí. Zároveň však dodal, že hra sa aj skvelo hrá: „Ghost of Tsushima bude skvelý. Som očarený grafickým spracovaním. Keď hrám, tak sa mi zastavujú ruky. V hre je mnoho scenérií, ktoré robia Japonsko krajším.“

Hru sme naposledy videli na E3 2018 a odvtedy je okolo nej nezvyčajne ticho. Tak ticho, že sa vyrojili informácie, že hra nestihne ani túto konzolovú generáciu a môžeme ju skôr očakávať ako cross-gen hru na Playstation 5 a Playstation 4. Popri The Last of Us: Part II a Death Stranding to však vyzerá na ďalšiu hru, ktorá bude v tábore fanúšikov Playstation veľmi očakávaná.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk