Filmového Terminátora opäť doplní pokus o solídnu hru

Filmového Terminátora opäť doplní pokus o solídnu hru

 

Dúfajme, že to dopadne lepšie ako naposledy.

Doba hier, ktoré doprevádzali filmy, no väčšinou boli dobré iba na to aby sa ne sadal prach sa už skončila, no občas sa o to tvorcovia filmov predsa len pokúsia. A výsledok je väčšinou rovnako katastrofálny. Možno si napríklad spomeniete na epickú Playstation 4 exkluzivitu Godzilla...

A keďže sa do kín čoskoro dostane nový film Terminator: Dark Fate, tak bola popri ňom ohlásená hra Terminator: Resistance. Ide o čisto singelplayerovú FPS hru, ktorá je zasadená do sveta Terminator 31 rokov po Judgment Day. Preberiete rolu Jacoba Riversa, bojovníka odboja, ktorý bol Skynetom označený ako primárny cieľ na likvidáciu a bude musieť zneškodniť Skynet Defence Grid a rozhodnúť o osude ľudstva.

Keď použijeme prívlastky tuctový, nudný a nezáživný pri zhodnotení traileru, tak asi nebudeme vedľa.

Hru vyvíja štúdio Teyon a jej vydanie je naplánované na 15. novembra v Európe a Austrálii a 2. decembra v Severnej Amerike na PC, Xbox One a Playstation 4.

Posledný pokus o veľkú Terminator hru vznikol v roku 2009 ako doprevádzajúci film k filmu Terminator Salvation a s hodnoteniami 43/100 a dvojhodinovou kampaňou určite dieru do sveta nespravil.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk