Sony chystá ďalší State of Play a konečne uvidíme The Last of Us: Part 2

Sony chystá ďalší State of Play a konečne uvidíme The Last of Us: Part 2

 

Špekulácie sa potvrdili.

Minulý týždeň sme vás informovali o tom, že Naughty Dog a Sony plánujú podujatie pre médiá, ktoré sa bude týka The Last of Us: Part 2. Podľa informácií budú mať novinári v LA k dispozícii trojhodinový časový úsek aby si hru vyskúšali. Lenže následne sa objavili informácie, že to nie je jediné podujatie, ktoré Sony na koniec septembra plánuje. A teraz sa to aj oficiálne potvrdilo.

Spoločnosť totiž oznámila, že 24. septembra 2019 od 22:00 nášho času sa odvysiela ďalší diel ich relácie State of Play. Promo video sľubuje odhalenie nových hier, nový obsah od first-party štúdií (kde spadá aj Naughty Dog) a aj ďalšie aktualizácie.

A keď sa spýtate nás, tak asi existuje 0% šanca, že sa v tomto State of Play nevyskytne The Last of Us: Part 2. Mediálne podujatie, State of Play a Outbreak day, ktorý je 26. septembra, to je príliš veľká zhoda náhod na to, aby to reálne bola náhoda.

Momentálne špekulácie naznačujú, že The Last of Us: Part 2 príde vo februári budúceho roka, takže uvidíme, či sa tieto špekulácie nemýlili.

UPDATE: Viceprezident Naughty Dog na Twitteri potvrdil, že hru skutočne počas State of Play uvidíme

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk