Nové Call of Duty podporuje nie len cross-play ale aj cross-save

Nové Call of Duty podporuje nie len cross-play ale aj cross-save

Zoberte si svoju hru (takmer) všade.

Po spustení bety Call of Duty: Modern Warfare aj na ostatných platformách (beta bola chvíľu dostupná iba na Playstation 4) sa začali ozývať hráči s tým, že postup hrou, ktorý vykonali na jednej platforme sa im zobrazuje aj na druhej platforme.

Znamená to teda, že Modern Warfare pravdepodobne okrem oficiálnej podpory cross-play podporuje aj cross-save. Čiže váš postup hrou s vami pôjde bez ohľadu, na akej platforme hru hráte. Všetko čo pre to potrebujete spraviť je prepojiť váš Modern Warfare účet s PSN/Xbox Live/Battle.net účtom a môžete si užívať aj týchto výhod.

Samozrejme, to neznamená, že sa prenáša aj licencia na hru. Ak si kúpite hru na Playstation 4 tak samozrejme nezískate automaticky aj verziu na ostatné platformy. Ak sa však počas hrania rozhodnete pre zmenu platformy, tak to bude celé o čosi jednoduchšie.

Prekvapujúcejšie to však je z toho dôvodu, že štúdio Infinity Ward donedávna tvrdilo, že iba preskúmavajú možnosti týkajúce sa cross-save funkcionality. Zdá sa teda, že sa im túto fukciu podarilo zapracovať.

Modern Warfare vychádza 25. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: CharlieIntel

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk