Nová Batman hra prichádza. Dočkáme sa ohlásenia už dnes?

Nová Batman hra prichádza. Dočkáme sa ohlásenia už dnes?

 

Prebudenie nebolo náhodné.

Včera sme písali o tom, že oficiálny Twitter účet štúdia Warner Bros. Montreal, tvorcov Batman: Arkham Origins sa prebudil po piatich rokoch nečinnosti a zamýšľali sme sa, že pravdepodobne to nebola náhoda.

A teraz už prakticky s istotou vieme povedať, že nebola. Po úvodnom tweete, oslavujúcom 80 rokov Batmana totiž pridali ďalší s popisom „Capture the Knight“ na ktorom je krátke video, kde sa strieda niekoľko symbolov.

Nie sme síce úplnými odborníkmi na DC komiksy, no štvrtý symbol je odkazom na postavu Ra’s al Ghula. Postavu, ktorú sme mali tú česť stretávať v minulých Batman hrách.

Otázkou tak zostáva to, kedy sa dočkáme oficiálneho ohlásenia hry. A tu sa naskytujú dve možnosti, ktoré hovoria, že to bude dnes. Totižto, Sony má na dnes naplánované vysielanie svojej relácie State of Play, kde mimochodom odprezentujú The Last of Us: Part 2. A Microsoft taktiež na dnes plánuje odvysielanie svojej relácie Inside Xbox. Vzhľadom na minulosť Batmana na konzolách (Arkham Knight bol marketingovo spojený s konzolou Playstation 4) by sme však tipovali State of Play.

Alebo sa mýlime a autori si šetria ohlásenie na inokedy, no zatiaľ nás budú teasovať.

Zdroj: 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk