Špeciálne edície The Last Of Us: Part II mieria aj k nám a vyberie si každý

Špeciálne edície The Last Of Us: Part II mieria aj k nám a vyberie si každý

 

Hra bude masívna.

Okrem dátumu vydania a príbehového traileru sme sa včera ohľadom očakávanej Playstation 4 exkluzivity The Last of Us: Part 2 dočkali aj mnohých ďalších drobných a zaujímavých informácií.

Tak napríklad, podľa štúdia Naughty Dog je hra vo vývoji už 5 rokov, pričom ide o najväčšiu hru v histórii štúdia. Dokonca je tak veľká, že pravdepodobne (ak náhodou neexistuje nejaká iná) ako prvá v histórii konzoly Playstation 4 bude distribuovaná prostredníctvom dvoch diskov.

A taktiež sme sa konečne dozvedeli, aké edície hry budú k dispozícii a koľko peniažkov musíme našetriť, aby sme sa k nim dostali.

Základom bude štandardná edícia hry, ktorá bude šokujúco obsahovať hru a jej predajná cena je stanovená na 59,99€. K tomu navyše dostanete návleky na tlačidlá pre váš Dualshock. 

Druhou verziou bude tzv. Special Edition, ktorá vám okrem hry ponúkne exkluzívny steelbook, 48-stranový Artbook hry, dynamické pozadie pre Playstation 4 a 6 PSN Avatarov. Do hry navyše pridá dve drobné DLC. Jej cena je stanovená na 79,99€.

Poslednou edíciou predávanou u nás bude zberateľská edícia. Tá ponúkne celý obsah Special Edition, no navyše k tomu aj 30cm sošku Ellie, jej náramok, litografie a poďakovanie od autorov, 5 nálepiek, 6 odznakov, digitálny soundtrack a digitálny mini Artbook. Zberateľská edícia vás vyjde na 199,99€.

Zdroj: PGS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk