Aký bude exkluzívny obsah Modern Warfare pre Playstation 4? A bude mať hra Battle Royale?

Aký bude exkluzívny obsah Modern Warfare pre Playstation 4? A bude mať hra Battle Royale?

 

Odpovede na zásadné otázky.

Call of Duty: Modern Warfare a jeho vydavateľ Activision čelia veľkej kritike zo strany hráčov za to, že Activision uzamkol jeden kompletný herný mód v hre (Spec Ops Survival) exkluzívne pre hráčov na konzole Playstation 4 a to na obdobie takmer 12 mesiacov. Vzhľadom na to, že o 12 mesiacov tu bude nové Call of Duty, dá sa povedať, že mód bude pre hráčov na PC a Xbox One kompletne irelevantný.

Z promo emailu od Sony sme sa konečne dozvedeli, čo to ten Spec-Ops Survival mód bude: „Special Ops Survival Mode je exkluzívny kooperatívny mód pre hráčov Call of Duty: Modern Warfare na konzole Playstation 4, ktorý vloží hráča a jeho troch kamarátov do boja proti nepriateľským vojskám. Budete bojovať proti vlnám nepriateľov s narastajúcou náročnosťou. Pripravte sa na nekonečnú kooperatívnu zábavu.“

Z popisu to teda vyzerá, že pôjde o klasický mód hordy, podobne ako sme ho mohli vidieť v Modern Warfare 3 ešte v roku 2011.

Ďalšia správa týkajúca sa Modern Warfare hovorí o tom, že užívatelia našli v súboroch beta verzie hry zmienky o prítomnosti Battle Royale módu v hre. Nachádza sa tam s popisom: „Zlikvidujte každého a prežite.“ A aj keď pochybujeme, že mód bude v hre pri vydaní, tak neskôr sa do hry pravdepodobne dostane. Vývojári jeho prítomnosť odmietli potvrdiť a aj vyvrátiť.

Leaky naznačovali, že Battle Royale pribudne do hry v roku 2020 ako samostatný free-to-play komponent hry, takže na pravdivosť jeho prítomnosti v súboroch hry si budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Call of Duty: Modern Warfare vychádza 25. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk