Integrácia Facebooku v PS4 podľa podpory Sony končí!
Fáma

Integrácia Facebooku v PS4 podľa podpory Sony končí!

 

Žiadne ďalšie zdieľanie.

Pri vydaní oboch súčasných konzol urobili spoločnosti Sony a Microsoft veľkú „vedu“ zo zdieľania svojich herných zážitkov. Obe konzoly vedia robiť screenshoty a herné videá a zdieľať ich na rôzne sociálne siete. Hráči na Playstation 4 však podľa všetkého budú mať o jednu možnosť menej.

Jedného z používateľov konzoly o tom informovala podpora Sony v konverzácii. Užívateľ LegendaryKillerB mal problém s nahraním svojho screenshotu na sociálnu sieť Facebook a tak kontaktoval podporu, aby mu s týmto problémom pomohla. Odpoveď ho však prekvapila.

Pracovník podpory mu totiž poslal túto odpoveď: „Pre tvoju informáciu, Playstation Network už nepodporuje prepojenie svojho účtu so sociálnou sieťou Facebook od 7. októbra 2019. Prosíme o trpezlivosť, aby sme o tejto zmene informovali všetkých používateľov konzoly cez notifikácie.“

Je ťažké povedať, či je táto zmena súčasťou vydania firmware updatu 7.00 o ktorom sme vás informovali dnes ráno, no zdá sa, že so zdieľaním vašich úspechov na sociálnu sieť Facebook je koniec.

Na oficiálne potvrdenie si však ešte budeme musieť počkať. Existuje totiž ešte šanca, že táto zmena je regionálne obmedzená a vzhľadom na to, že užívateľ je z Ázie, tak sa to dotkne iba určitej časti užívateľov.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk