WWE 2K20 je asi prvou športovou hrou histórie, ktorá vyzerá horšie ako predchodca

WWE 2K20 je asi prvou športovou hrou histórie, ktorá vyzerá horšie ako predchodca

 

Čo je za otrasným stavom hry?

Nie žeby bola séria wrestlingových hier od 2K Games svätým grálom športových hier (práve naopak), no svoje kvality hra mala a mala aj svojich fanúšikov a aspoň nejaký štandard kvality. Vyzerá to však tak, že s príchodom 2K20 išla aj tá kvalita von oknom.

Ešte pred vydaním hry sa totiž objavil prvé zábery z hrania a pravdepodobne ide o prvý prípad, kedy priame pokračovanie hry vyzerá horšie ako jej predchodca. Ale, je lepšie raz vidieť ako tisíckrát počuť, takže poďme sa pozrieť na to, s čím sa podelila komunita hry.

Seriózne. V niektorých záberoch hra pripomína cross-gen hru z Playstation 2 – Playstation 3 obdobia.

A jednotlivé postavy slávnych wrestlerov sa taktiež zabudli v minulom desaťročí.

Čo sa teda vlastne stalo? Pre vývojárov by totiž nemalo byť problémom zobrať niečo, čo už bolo v sérii vytvorené a pridať niečo navyše. Lenže ak si dobre spomínate, pred niekoľkými mesiacmi sme vás informovali, že vydavateľ hier, spoločnosť Take 2 ukončila spoluprácu s vývojárskym štúdiom Yuke, ktoré spolupracovalo na tejto hre so štúdiom Visual Concepts (NBA 2K). Teraz je však séria výlučne v rukách štúdia Visual Concepts.

Tí údajne museli mnoho herných mechaník a systémov vybudovať od základov a napríklad Create-a-Championship mód ani nestihnú do hry pripraviť pred jej vydaním. No namiesto toho, aby si hra zobrala rok voľno a aby sa pripravilo poriadne pokračovanie, tak narýchlo zbúchali to čo mohli a výsledok je takýto.

WWE 2K20 vychádza 22. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk