Ubisoft chce od hráčov vedieť, ako má opraviť Ghost Recon: Breakpoint

Ubisoft chce od hráčov vedieť, ako má opraviť Ghost Recon: Breakpoint

 

Po neúspechu nastal čas na zmeny.

Napriek potvrdenému finančnému neúspechu Ghost Recon: Breakpoint to vyzerá, že Ubisoft neplánuje nad hrou zlomiť palicu. Práve naopak. Jeho prioritou je dostať hru do stavu v ktorom mala byť vydaná a prvý krok nastal vydaním patchu 1.0.3, ktorý opravil obrovské množstvo chýb a problémov, ktoré hra má.

Toto je však podľa slov vývojárov iba prvý krok voči zlepšeniu reputácie hry a opravuje iba tie najzásadnejšie chyby s ktorými sa hráči stretávali. Ďalší veľký patch príde ešte v priebehu mesiaca november. Patch má 7GB a všetky opravy bugov si môžete prečítať na tomto odkaze.

Podstatnejšie je však to, že vývojári žiadajú pri opravách a ďalšom smerovaní hry pomoc hráčov. Spustili preto formulár, ktorý môžu vyplniť všetci hráči hry a ktorý pomôže vývojárom pri rozhodovaní sa, ktoré aspekty hry majú mať pri postupnom prepracovaní prioritu a ktoré nie sú až tak dôležité. Formulár bude k dispozícii do 22. novembra.

Po jeho uzatvorení sa vývojári podelia o výsledky, pričom kategórie, ktoré komunita označí ako najprioritnejšie dostanú aktívnu komunikáciu a dedikovaný vývojársky tím, ktorý sa bude danej oblasti venovať.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk