Do Modern Warfare sa chystá Battle Royale mód pre 200 hráčov

Do Modern Warfare sa chystá Battle Royale mód pre 200 hráčov

 

Ak sa teda dá veriť informáciám v hre.

Aj keď o Battle Royale móde v Modern Warfare sa špekulovalo prakticky od ohlásenia hry, jeho prítomnosť v hre nebola nikdy oficiálne potvrdená. A navyše, všetky leaky, ktoré o Battle Royale móde hovorili vždy dodali, že príde až po vydaní hry ako DLC, ktoré bude pre všetkých hráčov zdarma.

A zdá sa, že jeho príchod sa blíži. Komunita hry sa totiž začala v posledných dňoch hrabať v súboroch hry a užívateľ Senescallo zverejnil informácie, ktoré v súboroch našli. Call of Duty: Modern Warfare dostane podľa nich Battle Royale mód, ktorý bude podporovať obrovský počet 200 hráčov, čo samozrejme reflektuje aj veľkosť mapy, ktorá je jedným slovom obrovská.

Battle Royale bude podporovať módy Solo, Duos a Squads a veľmi zaujímavým spôsobom bude fungovať respawnovanie v zápase. Ak váš spoluhráč totiž získa váš „respawn token“ a prinesie ho k Ambulancii, tak vaša postava sa dostane do tzv. Gulag sekvencie, kde budete bojovať v zápase 1v1 a ten ktorý vyhrá tento minisúboj sa bude môcť respawnúť do zápasu.

Chýbať nebudú perky, killstreaky a aj misie, ktoré budete môcť popri hraní, hľadaní a zabíjaní plniť.

Ako sme spomínali, mapa bude vzhľadom na počet hráčov obrovská a podobne, ako pri Black Ops IIII Battle Royale móde, aj tuto bude pospájaná z viacerých známych Call of Duty máp, ako napríklad Airfield, Boneyard, Hospital, Overgrown a ďalších.

Samozrejme, vzhľadom na to, že ide o informácie nájdené v súboroch hry, tak tie sa môžu pred vydaním ešte zmeniť. Vyzerá to však, že Battle Royale mód dostane ďalší solídny prírastok.

Všetky informácie si môžete prečítať na tomto odkaze.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk