V novom Assassin's Creed nebudú chýbať ani Odin a Loki
Fáma

V novom Assassin's Creed nebudú chýbať ani Odin a Loki

 

Všetko naznačuje tomu, že nový Assassin bude niesť podtitul Ragnarok a bude z prostredia Vikingov.

Z viacerých zdrojov už vieme, že nová Assassin's Creed hra, ktorá príde na budúci rok sa bude niesť v znamení Vikingov a aj keď oficiálne zatiaľ ohlásená nie je, tak Ubisoft je známy tým, že od nic leakne takmer každá hra ešte pred jej oficiálnym ohlásením. To, čo môžeme v tejto hre očakávať sme sa však dozvedeli teraz na základe ďalšieho leaku. Ako zvyčajne, aj tu však upozorňujeme, že ide o leak a preto ho treba brať s jemnou rezervou.

Hra pôvodne pod označením "Kingdom" ale dnes už známym Ragnarok, by mala vyjsť koncom roka 2020 na staré a taktiež nové konzoly a samozrejme aj na PC. Hra bude zasadená do roku 800 ad. Mapu hry by mala obsahovať Škandinávia a veľká časť Anglicka a to mestá ako Londýn a Plymouth

Tak ako v predošlom Assassin's Creed Odyssey, tak aj v tom následujúcom budete mať na výber ženskú a mužskú postavu. Výber pohlavia nebude mať žiadny vplyv na dej príbehu. Meno postavy bude Jora pre obe pohlavia a asasínom sa stane počas hry. Systém bratstva (ktorý možno poznáte z Assassin's Creed Brotherhood) bude späť a s ním príde možnosť naverbovať npc postavy. Pomocou lode budete môcť cestovať na mori, avšak nečakajte námorné bitky ako v Black Flag alebo Odyssey. 

Hlavný dej by sa mal točiť ohľadom pomsty a veľkú úlohu zohrá aj prvá civilizácia, ktorá zohráva úlohu už od prvého Assasína. Oblasti ako Asgard alebo Jottuneim budete môcť navštíviť. Nechýbajú ani bohovia ako Odin, Loki alebo strom Ygdrassil.

Tak ako predošlé hry, tak aj Ragnarok bude mať v sebe súčasnú dobu, ktorá by mala vyzerať ako v Origins a Odyssey, takže bude obsahovať menšiu zápletku.

Hratelnosť bude podobná ako pri Odyssey s vylepšenými mechanikami a lepšími RPG prvkami

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk