Nové Grand Theft Auto už v budúcom roku? Hip-hop zoskupenie tvrdí, že áno!

Nové Grand Theft Auto už v budúcom roku? Hip-hop zoskupenie tvrdí, že áno!

 

Ďalšia informácia, ktorá to nepriamo potvrdzuje.

Aj keď sa to zdá nepravdepodobné (Red Dead Redemption 2 vyšiel pred rokom), tak to vyzerá tak, že štúdio Rockstar chystá na budúci rok vydanie novej hry. A asi netreba pochybovať o tom, že po neuveriteľnom úspechu GTA V to bude jeho priamy nástupca.

Ako to vieme? O túto informáciu sa podelilo hip-hop duo City Morgue, ktorí sa údajne podieľajú nejakým spôsobom na vývoji/odhalení hry. Na svojom oficiálnom Instagram profile totiž zverejnili obrázok, ktorý hovorí jasným spôsobom a aj s dátumom (odhalenia?) na leto 2020.

Samozrejme, ako to už býva zvykom, po chvíli tento príspevok stiahli. Ak by to však náhodou nebolo nové Grand Theft Auto (čo pochybujeme, pretože hudba od City Morgue by sa skvelo hodila ako pieseň do rádia v hre), tak je dosť možné, že by to mohol byť aj nový diel Bully, aj keď pri tomto sme sa nedávno dozvedeli, že vo vývoji síce bol, no ten bol nakoniec zrušený.

Toto je ďalšia skladačka do mozaiky, ktorá sa pripája k informácii, že Rockstar hľadá animátora na novú open-world hru...

...alebo toto vyjadrenie dabingového herca postavy Trevora Philipsa, Stevena Ogga

Tak uvidíme.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk