Amy Hennig, známa Uncharted sériou, sa pripojila k filmovej produkčnej spoločnosti

Amy Hennig, známa Uncharted sériou, sa pripojila k filmovej produkčnej spoločnosti

 

Tak trochu odbočka od hier.

Amy Hennig, ktorej bohatá herná kariéra zahŕňa hry ako Legacy of Kain: Soul Reaver a Uncharted hry sa po opustení EA (kde jej zrušili Star Wars hru s kódovým označením Ragtag a rovno zatvorili štúdio Visceral) vydala na hľadanie zmyslu života. Po dlhej dobe však oznámila svoje ďalšie kroky, ktoré však neputujú priamo do herného priemyslu.

Hennig oznámila, že spolu s bývalým producentom spoločnosti EA Julianom Beakom sa pripája k produkčnej spoločnosti Skydance Media a jej úlohou bude „vytvárať budúcnosť interaktívnych médií.“

Táto spoločnosť sa primárne zameriava na filmový priemysel a stála za projektmi ako Jack Ryan, Terminator: Dark Fate a Top Gun. Okrem toho sa však občas venovala hernému priemyslu cez VR hry zasadené do sveta Walking Dead.

Konkrétny projekt, ktorému sa bude Hennig venovať zatiaľ oznámený nebol, no je zrejmé, že o klasickú hru pravdepodobne nepôjde.

„Bola som v hernom priemysle 30 rokov. Videla som mnoho rôznych evolúcií a revolúcií pri tvorení obsahu. A ja som rozprávač príbehov, potencionálne tvorca filmov. Keď som chodila do školy, chcela som tvoriť príbehy a svoju cestu k tomuto snu som si našla cez hry.“

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk