Ubisoft nepočúval fanúšikov Ghost Recon a tí žiadajú od štúdia komplexné zmeny

Ubisoft nepočúval fanúšikov Ghost Recon a tí žiadajú od štúdia komplexné zmeny

 

Hra sa tak trochu minula svojej fanúšikovskej základni.

Odhliadnuc od faktu, že Ghost Recon Breakpoint vyšiel v stave, ktorý mal od ideálneho veľmi veľmi ďaleko, tak hra bola taktiež kritizovaná fanúšikmi Wildlands za to, že sa v mnohých aspektoch úplne odklonila od toho, čo robilo predchádzajúci diel tak hrávaným. Namiesto toho však autori vykradli mechaniky iných Ubisoft hier a ďalších konkurenčných hier a celé to nejakým spôsobom zmiešali dokopy. A výsledok už poznáte.

Preto sa autori rozhodli hru kompletne prekopať a na to, aby našli nový smer si zavolali na pomoc fanúšikov série, aby za nich rozhodli, čo je prioritou hry do najbližšej budúcnosti. A tí skritizovali hlavné piliere hry a žiadajú ich prepracovanie, alebo odstránenie.

Výsledkom toho bolo komunitné hlasovanie, ktoré výsledky zverejnil Ubisoft a ktoré hovoria jasnou rečou. Najväčším problémom hráčov je technický stav hry. To si však Ubisoft uvedomuje a na jeho vylepšení pracuje.

Druhou najžiadanejšou fíčurkou je pridanie AI spolubojovníkov o ktorých si žiada viac ako 50% hráčov. No viac ako 35% hráčov žiada úplné odstránenie Gear Score a loot systému so systémom rarity. Rovnaké množstvo žiada o vylepšenie umelej inteligencie nepriateľov a aj o možnosť predávať zbrane a výbavu naraz. A viac ako 30% žiada odstránenie nutnosti online pripojenia k hre.

Aj na ďalších požiadavkách hráčov však Ubisoft pracuje a tie zahŕňajú napríklad Respawn systém, ovládanie vozidiel, hernú ekonomiku a ďalšie.

Z hľadiska nového obsahu si najviac hráčov žiada o nový príbehový obsah, viac zbraní, viac možností úprav výbavy a zbraní. Chystá sa však aj nový PvP obsah, nové vozidlá, nový GPS systém, nové skilly a množstvo ďalšieho obsahu. Mnoho z neho príde začiatkom budúceho roka, no na väčšinu si budete musieť chvíľu počkať.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk