Bethesda pokazila Fallout 76...opäť

Bethesda pokazila Fallout 76...opäť

 

Patch, ktorý pokazil viac ako opravil. V klasickom Bethesda štýle.

Fallout 76 sa v posledných dňoch dočkal patchu, ktorý je v poradí už 16 opravným patchom. Celkom úctyhodný počet vzhľadom na to, že hra je vonku niečo vyše roka. Tento najnovší priniesol sviatočné výzvy pre hráčov a napríklad aj možnosť výberu mapy v Battle Royale móde Nuclear Winter. Hej a okrem toho aj nový bug, ktorý doslova zničil end-game obsah.

Hráči totiž zistili, že ich tzv. legendary effects na brneniach, čo sú vlastne perky za pomoci ktorých si staviate end-game buildy prestávajú fungovať po tom, čo si vymeníte zásobníky na zbrani. Celý problém zdokumentoval Youtube užívateľ Jas Thomson po tom, čo stovky hráčov hry nahlásili, že majú podobný problém.

Tým pádom je vytváranie buildov pre end-game obsah úplne zbytočné, pretože perky sú znefunkčnené okamžite po výmene zásobníka. Nikto však presne nevie, čo tento bug spôsobuje, pretože niektorým hráčom sa ho podarilo replikovať bez najmenších problémov a iným zase nie. A zdá sa, že momentálne to ešte nevie ani Bethesda, nakoľko hráčom oznámili, že celý problém prešetrujú.

Ďalším novým bugom je veľmi rýchle opotrebúvanie niektorých typov zbraní, ktoré sa doslova rozpadajú hráčom pred očami po niekoľkých výstreloch.

Celý zoznam bugov si môžete prečítať na subreddite hry.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk