Horizon: Zero Dawn si v januári skutočne zahráte na PC

Horizon: Zero Dawn si v januári skutočne zahráte na PC

 

Akurát nie v očakávanej podobe.

Pamätáte si, keď sa pred niekoľkými týždňami objavil ruský blogger, ktorý tvrdil, že Horizon: Zero Dawn mieri na PC a že sa ohlásenia dočkáme už čoskoro? Tak nakoniec mal pravdu. Aj keď len polovičnú.

Spoločnosť Sony totiž oznámila, že v januári pridáva do svojej streamovacej služby Playstation Now dočasne dve svoje populárne exkluzivity Horizon: Zero Dawn (a to vrátane expanzie The Frozen Wilds) a taktiež aj Uncharted: The Lost Legacy. Obe tieto hry si tak budete môcť technicky zahrať na PC, no nie natívne, iba prostredníctvom streamovania. A samozrejme nie v našom regióne, nakoľko u nás služba nie je oficiálne podporovaná.

Sony zároveň potvrdilo celkom zvláštny prístup k svojej Playstation Now službe, kde ich first-party hry nebudú natrvalo, ale iba dočasne. Vyššie spomínaná dvojica hier sa bude v službe vyskytovať od 2. januára 2020 do 7. apríla 2020.

Do 3. februára 2020 si máte možnosť v službe zahrať hry Persona 5 a Middle-Earth: Shadow of War a do 2. marca hry PUBG, Wolfenstein: The Old Blood a Formula 1 2019.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk