Ubisoft po troch rokoch vývoja zrušil tajný herný projekt

Ubisoft po troch rokoch vývoja zrušil tajný herný projekt

 

Odvaha im rozhodne nechýba.

Na pohrebisko dejín sa odoberá ďalší herný projekt, ktorý nikdy neuvidí svetlo sveta. Jeden z vývojárov zo štúdia Ubisoft Montreal dal totiž svetu na známosť, že toto masívne štúdio, ktoré nám dalo série ako Assassin’s Creed, Far Cry a Watch Dogs pracovalo 3 roky na úplne novom tajnom projekte, ktorý bol však po tejto dobe zrušený.

Nakoľko bol však Tweet zmazaný, môžeme vám poskytnúť iba jeho prepis

I just learned that the project I've been working on for the past 3 years has been cancelled. This is tough news because I've been working with all these people for around 7 years, during which we have shipped both Watch_Dogs and Watch_Dogs 2.

Louis de Carufel (@SpaceTangent) December 20, 2019

Našťastie, nikto, kto bol členom tohto vývojárskeho tímu neprišiel o svoje miesto, nakoľko boli pridelení na iné projekty, ktoré sú v štúdiu vo vývoji.

However, the good thing about working at @UbisoftMTL is that nobody in the team has lost their job! Every single one of the 200+ people in the team will be reassigned to an existing project in the studio (there's over 15 of them). We even get to choose which ones we prefer!

So it's tough news, but I now see it as an opportunity to learn a new engine and meet new people. Some of the projects are shipping in 2020, while others are just starting. It's gonna be a difficult choice! —

Louis de Carufel (@SpaceTangent) December 20, 2019

Podľa redaktora Kotaku Jasona Schreiera malo ísť o Destiny-like live service hru, ktorá bola veľmi ambiciózna a zdá sa, že práve toto sa jej stalo osudnou. Navyše malo ísť o úplne novú IP, čo je taktiež smutné, pretože tých až tak veľa nie je.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk