NPC postavy sa blížia: Bethesda otestuje Wastelanders update pre Fallout 76

NPC postavy sa blížia: Bethesda otestuje Wastelanders update pre Fallout 76

 

Trochu neskoro oproti pôvodnému plánu.

Wastelanders update má byť tým, ktorý obráti reputáciu Falloutu 76 o 180° a presunie dôveru hráčov späť na stranu Bethesdy. Okrem nového príbehu, questov a lootu totiž prinesie NPC postavy, dialógy – teda niečo, čo robí Fallout Falloutom. Expanzia bola ohlásená ešte na E3 2019 a jej vydanie bolo naplánované na koniec roka 2019, no ako to už pri Bethesde býva, nič z toho sa nestihlo a expanzia bola odsunutá na 2020.

Lenže vývojári sa po sviatkoch pomaly vracajú do práce a je zrejmé, že vývoj hier sa už bude posúvať vpred. A pri Wastelanders je to rovnaké. Bethesda totiž oznámila, že update prichádza do Private Test Server a malé množstvo hráčov dostane pozvánky, aby si ho vyskúšali. No ak ste sa tešili na informácie o kvalitách updatu, tak hráči budú nútení podpísať veľmi reštriktívne NDA, ktoré im zakazuje streamovať, nahrávať hranie alebo zdieľať informácie o update.

Hráči majú taktiež očakávať bugy, nakoľko budú hrať nedokončenú verziu updatu a postup hrou v PTS sa nepresunie do hlavnej hry. Testovanie by sa malo začať 17. januára a ak sa ho chcete zúčastniť, tak sa zaregistrujte na tejto stránke. Ak však chcete update otestovať, musí to byť na PC platforme. 

Zdroj: Bethesda

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk