Square Enix odložil Marvel’s Avengers a aj Remake Final Fantasy VII

Square Enix odložil Marvel’s Avengers a aj Remake Final Fantasy VII

 

Dôvody sú však prozaické.

Zdá sa, že Square Enix nevykročil do roku 2020 so správnou nohou. Alebo bol manažment príliš optimistický. Vydavateľ totiž ohlásil odklady dvoch svojich najväčších projektov na rok 2020 a to konkrétne remake Final Fantasy VII a taktiež aj očakávanej akčnej adventúry Marvel’s Avengers.

Pri Final Fantasy VII ide však iba o doslova kozmetický odklad. Namiesto marca sa totiž hry dočkáme 10. apríla 2020, čo však hru nešťastne zarazí medzi remake Resident Evil 3 a hlavne Cyberpunk 2077. Ako dôvod odkladu uviedli autori obavy o kvalitu hry v prípade, že by sa snažili dodržať pôvodne sľúbený dátum vydania. Hra však stále príde s ročnou časovou exkluzivitou na konzolu Playstation 4.

Pri Marvel’s Avengers však ide o masívnejší odklad. Pôvodný dátum vydania bol stanovený na 15. mája 2020, no štúdio Crystal Dynamics ho nestihne z dôvodov zaručenia kvality dodanej hry. Nový dátum vydania je tak stanovený na 4. septembra 2020, čiže ide o takmer 4-mesačný odklad. Hra príde na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Square Enix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk