Vývoj The Last of Us: Part II už finišuje a vy si môžete stiahnuť túto skvelú dynamickú tému zdarma

Vývoj The Last of Us: Part II už finišuje a vy si môžete stiahnuť túto skvelú dynamickú tému zdarma

 

Hru si budú môcť niektorí hráči pred vydaním vyskúšať.

Už len 107 dní treba prežiť do vydania očakávanej Playstation 4 exkluzivity The Last of Us: Part II od štúdia Naughty Dog. A veľmi dobre sú si toho vedomí aj vývojári, ktorí pomaly vstupujú do poslednej fázy vývoja hry. Potvrdili to na oficiálnej stránke štúdia.

Taktiež potvrdili, že hra bude v hrateľnej podobe dostupná na podujatí PAX East, ktoré sa bude konať od 27. februára do 1. marca v americkom meste Boston. Síce to nie je pre väčšinu z vás veľmi relevantná informácia, no ak by sa čírou náhodou niekto v na tomto podujatí ocitol, tak viete, kam majú smerovať vaše kroky. Zahrať si budete môcť level Patrol, kde sa chopíte Ellie, pričom spoločnosť jej bude robiť Dina.

Určite vás však bude zaujímať informácia o tom, že pri príležitosti blížiaceho sa dokončenia hry vydalo štúdio Naughty Dog dynamickú tému pre konzolu Playstation 4, ktorú si môžete stiahnuť úplne zdarma a to do 11. februára 2021.

Na to, aby ste ju získali, potrebujete v Playstation Store zadať špecifický kód podľa toho v akom regióne je registrovaný váš účet:

  • Amerika: 4FMP-BBNM-J5L3
  • Ostatné regióny: 9DEK-PKNG-N445

A ak chcete tému vidieť v akcii, tak nižšie je video

The Last of Us: Part II vychádza 29. mája exkluzívne na Playstation 4.

Zdroj: Naughty Dog

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk