Battle Royale v Call of Duty: Modern Warfare sa blíži a takto bude vyzerať mapa

Battle Royale v Call of Duty: Modern Warfare sa blíži a takto bude vyzerať mapa

 

Už sa jej existencii nebráni ani Infinity Ward.

Zdá sa, že vydanie Battle Royale módu pre Call of Duty: Modern Warfare je stále bližšie a bližšie (logicky). O tomto móde sa hovorilo ešte pred vydaním základnej hry a s pribúdajúcim obsahom tieto hlasy silnejú a po včerajšom vydaní Season Two je to už prakticky hotovou vecou.

V prvom rade sa v oficiálnom traileri na Modern Warfare spomínajú slová ako „gas“ a „foggy“ a taktiež sa tam nachádza aj krátky pohľad na novú mapu. Navyše, v menu hry pribudla sekcia Classified, kde by mal pristáť práve Battle Royale.

A aby toho nebolo málo, komunite sa prostredníctvom Caster módu podarilo dostať na privátneho zápasu na novej mape Atlas Superstore a hľa... Objavili tam približný layout mapy pre Battle Royale mód. O tento úlovok sa postaral populárny Call of Duty Youtuber PrestigelsKey.

Mapa má obsahovať 15 rôznych zón a šesť „bodov záujmu“ a podľa informácií by mala prísť v priebehu druhej sezóny.

Web CharlieIntel navyše prišiel s informáciou, že tento Battle Royale mód by sa mal volať Call of Duty: Warzone.

Takže uvidíme, pretože informácií je v poslednej dobe celkom veľa. Tie nedávne napríklad hovorili aj o tom, že tento Battle Royale mód sa bude dať hrať úplne zdarma a to aj v prípade, že nevlastníte základnú hru Modern Warfare.

Zdroj: CharlieIntel/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk