Nová Playstation reklama dáva spomenúť na podivné reklamy firmy z čias Playstation 3

Nová Playstation reklama dáva spomenúť na podivné reklamy firmy z čias Playstation 3

Ak sa pýtate, čo to má znamenať, tak nie ste sami.

Včera vydala spoločnosť Sony nové marketingové video s názvom Feel the Power of Playstation a podľa popisu to má byť marketingový pokus spoločnosti v súvislosti s blížiacim sa Valentínom. Lenže „podivné“ je asi výstižný prívlastok pre toto video. Pretože sa v ňom v serverovni Sony nachádzajú ľudské srdcia s vytetovanými symbolmi Playstation (kruh, štvorec, kríž a trojuholník). A ak sa nás spýtate, čo má táto reklama znamenať, tak vám to nevieme povedať.

Samozrejme, mnoho fanúšikov smelo predpovedá, že tento trailer sa nejakým spôsobom snaží teasovať buď Playstation 5, alebo streamovaciu službu Playstation Now. Pre niektorých je dostatočným znakom to, že vo videu je 5 vojakov.

Je to však celkom divný prístup oproti bežným reklamám, ktoré sme mali možnosť od Sony vídavať v časoch konzoly Playstation 4, kedy Sony volila skôr konvenčné a priamočiare posolstvá smerom k zákazníkom a skôr to pripomína podivné reklamy, ktorými sa Sony prezentovala v úvodných rokoch fungovania konzoly Playstation 3. Veď posúďte sami.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk