Neuveriteľný potenciál Dreams ukazuje aj táto prerábka Falloutu 4

Neuveriteľný potenciál Dreams ukazuje aj táto prerábka Falloutu 4

 

Neobmedzené možnosti?

Dreams síce nie je tá tradičná 3rd person Playstation 4 exkluzivita, no zdá sa, že štúdio Media Molecule prinieslo skutočný skvost. Hra má momentálne na Metacritic priemer 91/100 a aj hráči, ktorí si hru kúpili sú nadmieru spokojní.

A hlavne sa už pustili do práce. O niektoré skvosty v podobe „demakov“ The Last of Us: Part II, Metal Gear Solid a ďalších sme vás už informovali (a ak vám to uniklo, tak nižšie sú odkazy). Čo sa však podarilo vytvoriť jednému z užívateľov, to sa dá považovať za niečo neuveriteľné.

Užívateľ Robo_Killer_v2 totiž vytvoril v Dreams plne hrateľnú verziu Fallout 4. Tento projekt zahŕňa 6 questov a 4 minihry. Viac informácií o tomto projekte nájdete na tomto odkaze.

Tento projekt však dokazuje, aký mocný nástroj poskytlo štúdio Media Molecule hráčom do rúk. Otázkou však zostáva, ako budú k takýmto projektom pristupovať iní vývojári, ktorých hry budú prepracované do podoby Dreams. A či sa jedného dňa nedočkáme stiahnutia takýchto projektov kvôli porušovaniu autorských práv.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk