Call of Duty: Modern Warfare 2 remaster príde už zajtra
Fáma

Call of Duty: Modern Warfare 2 remaster príde už zajtra

 

Tragický príbeh o záchrane Ameriky v novom kabáte.

Už to nie je „šuškanie“ ale veľká vrava o tom, že Activision chystá vydanie remasteru kampane Call of Duty Modern Warfare 2. O jeho existencii sa špekulovalo ešte počas minulého roka a chvíľu to vyzeralo, že tieto špekulácie sa nezakladajú na pravde, no v posledných dňoch tieto špekulácie opäť ožili. A aby toho nebolo málo, tak priamo v súboroch Call of Duty: Modern Warfare (2019) sa objavili súbory týkajúce sa remasteru kampane Modern Warfare 2.

Ak však rozmýšľate nad tým, že kedy si túto kampaň budete môcť užiť, tak táto správa vás nepochybne poteší. Podľa leakera s nickom Okami je totiž vydanie naplánované na dnes. A ak ste s týmto leakerom nemali tú česť tak bol to práve on, čo už minulý rok hovoril o tom, že Modern Warfare 2 remaster je vo vývoji.

Okami minulý rok tvrdil, že remaster Modern Warfare 2 bude obsahovať aj samostatný multiplayer, no Activision sa na poslednú chvíľu rozhodol inak. Remasteru sa dočkala iba samostatná kampaň Modern Warfare 2 a multiplayerové mapy z Modern Warfare 2 budú postupne pridávané do Modern Warfare (2019).

Ako to teda bude? Na jednej strane je zrejmé, že Activision niečo chystá. Asi by nemalo zmysel žiadať ratingovú agentúru o hodnotenie remasteru a pridávať „key art“ do súborov s hrou. No takto skoro a bez fanfár? Pri Warzone to síce bolo takmer rovnaké, no žeby to Activision zopakoval znova? Uvidíme.

UPDATE: Zdroj webu Videogameschronicle prezradil, že vydanie kampane Modern Warfare 2 je skutočne naplánované, no konkrétny čas odhadujú skôr na tradičný utorok, kedy sa vydávajú všetky updaty pre Call of Duty: Modern Warfare. Tak uvidíme

UPDATE 2: Na internet leakol aj trailer, ktorý potvrdzuje dátum vydania na zajtra a to za cenu 24,99€ 

 
Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk