Square Enix nebude mať vlastnú konferenciu a hry bude odhaľovať postupne

Square Enix nebude mať vlastnú konferenciu a hry bude odhaľovať postupne

 

Koronavírus spôsobil problémy.

Po zrušení E3 kvôli pandémii koronavírusu museli herní vydavatelia prísť na to, čo ďalej. Už vieme, že EA a Ubisoft naplánované náhradné digitálne podujatia, zatiaľ čo Bethesda svoju tohtoročnú konferenciu úplne zrušila. A k rovnakému kroku sa odhodlal aj vydavateľ Square Enix.

Vydavateľ oznámil, že v tomto roku neplánuje žiadne online podujatie v lete, pretože príprava prezentácie by bola v dnešnej dobe poznačenej nákazou COVID-19 viac ako problematické. Namiesto jednej veľkej konferencie, kde by sme videli všetko naraz sa teda dočkáme samostatného predstavovania jednotlivých hier.

Square Enix má vo vývoji niekoľko už ohlásených hier, ktorých čaká buď ďalšia prezentácia, alebo samotné odhalenie. V septembri je napríklad naplánované vydanie očakávanej hry Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics, vydanie čaká aj ambicióznu hru od štúdia People Can Fly, Outriders a na svoje vydanie čaká aj hra Babylon’s Fall od štúdia Platinum Games. Nepochybne sa však dočkáme aj predstavnia úplne nových hier. Dá sa tak predpokladať, že u japonského vydavateľa budú mať rušné leto.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk