Hráči Red Dead Online sú nespokojní a tak sa prezliekajú za klaunov

Hráči Red Dead Online sú nespokojní a tak sa prezliekajú za klaunov

 

Originálny spôsob protestu.

Zdá sa, že celkom početná skupina hráčov Red Dead Online je nespokojných so súčasným stavom online časti tejto westernovej hry a svoju nespokojnosť dávajú patrične najavo. A zvolili celkom originálny spôsob, ako na to.

Protestujúcich totiž spoznáte tak, že sú oblečení väčšinou vo farebnom oblečení s maskami klaunov na tvárach. Týmto spôsobom chcú štúdiu Rockstar odkázať, že súčasná „podpora“ tejto hry je neprijateľná.

A úprimne sa im ani nedivíme. Totižto, na rozdiel od GTA Online, ktorý dostáva pravidelné veľké podujatia a aktualizácie je svet Red Dead Online oveľa skromnejší. Posledný veľký update s názvom Moonshiner prišiel ešte v decembri 2019 a odvtedy sa hra dočkala iba drobných úprav, ktoré hráčom zďaleka nestačia. Paradoxom na situácii je, že zatiaľ čo Grand Theft Auto je tu s nami už 7 rokov, tak Red Dead Redemption 2 je viac-menej nová hra a určite by si zaslúžila podporu. Ale je zrejmé, že Rockstar je tam, kde sú aj peniaze.

Jeden hráč na Discorde to povedal asi najlepšie: „Vzhľadom na to, že sme klauni, pretože sme verili, že hra sa dočká updatu, tak je veľmi vhodné, že sme sa ako klauni aj obliekli.“

Zdroj: VideoGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk