Marvel’s Avengers si môžete zahrať pred vydaním a tu je kalendár

Marvel’s Avengers si môžete zahrať pred vydaním a tu je kalendár

 

Vraj je to „beta.“

V septembri sa dočkáme vydania očakávanej superhrdinskej hry Marvel’s Avengers. V nej sa budeme môcť chopiť Thora, Iron Mana, Hulka a ďalších hrdinov, ktorých sme doteraz mohli vidieť primárne vo filmoch a komiksoch. Ak však váhate nad tým, či je hra pre vás, tak štúdio Crystal Dynamics vám ponúkne možnosť vyskúšať si ju ešte pred vydaním.

Podľa ich slov ide o betu, no vzhľadom na to, ako tesne pred vydaním sa k nej dostanete je zrejmé, že skôr ide o demo a veľké zmeny v plnej verzii nečakajte.

No, ani v tomto ohľade nemôžu byť veci jednoduché a vzhľadom na marketingovú spoluprácu Square Enix a konzoly Playstation potrebujeme na objasnenie dátumu začiatku bety tabuľku.

  • Playstation 4 hráči, ktorí si hru predobjednali budú mať prístup k beta verzii od 7. augusta 2020
  • Xbox One a PC hráči, ktorí si hru predobjednali, budú mať prístup k bete od 14. augusta. V rovnaký deň získajú prístup do bety aj všetci ostatní hráči na Playstation 4
  • 21. augusta sa beta sprístupní aj tým hráčom na Xbox One a PC, ktorí si hru nepredobjednali

V bete podľa slov kreatívneho šéfa Shauna Escayga uvidíme kúsky z kampane, co-opu a vylepšovania hrdinov a taktiež aj preskúmavanie v módoch War Zone a Drop Zones.

Navyše, štúdio Crystal Dynamics plánuje na 29. júla 2020 aj ďalšiu zo série War Table prezentácií hry.  

Plná hra vychádza 1. septembra 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk