Pozrite si 12 minút zo zrušenej hry od tvorcov Ghost of Tsushima

Pozrite si 12 minút zo zrušenej hry od tvorcov Ghost of Tsushima

 

Zdá sa, že výlet na ostrov Tsushima nebol ich prvý nápad.

Prakticky z ničoho nič sa na internete objavil tzv. vertical slice zo zrušenej hry s názvom Prophecy. Na tom by nebolo nič zvláštne, pokiaľ by ste si hneď na začiatku videa nevšimli, že ide o výtvor štúdia Sucker Punch, tvorcov série InFamous a úplne novej Playstation 4 exkluzivity Ghost of Tsushima.

Hra sa mala odohrávať v stredovekom meste a hlavnú úlohu si v nej zahral Abel – najhľadanejší človek v tomto fiktívnom meste. Video zahŕňa interakciu s predajcom, scénu úteku pred strážnikmi, lezenie po strechách ale aj boje s mečmi a alchýmiu.

Prophecy už v tejto podobe vyzeralo veľmi zaujímavo a vzhľadom na celkom solídne zábery z hrania je na mieste otázka, ako ďaleko bolo štúdio Sucker Punch s jej vývojom a hlavne to, prečo bol tento projekt nakoniec zrušený. Predpokladáme však, že táto hra mala byť určená pre platformu Playstation 4.

Štúdio sa zatiaľ k uniknutým záberom nevyjadrilo, no Sony usilovne pracuje na tom, aby zamietlo všetky stopy. Takže ak sa video stane nefunkčným, tak sa vopred ospravedlňujeme.

Zdroj: DualShockers

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk