Hideo Kojima pracuje na hororovom projekte so slávnym japonským umelcom

Hideo Kojima pracuje na hororovom projekte so slávnym japonským umelcom

 

Hideo Kojima pracuje na novej hororovke.

Junji Ito je úspešný manga artist a autor japonských hororoviek. Počas Comic-Conu 2020 bola Junji Itovi položená otázka, či pracuje na hernom projekte a podľa Comicbook.com odpovedal následovne. "Poznám režiséra Kojimu a mali sme spolu konverzuácie o tom, že budeme spolupracovať na hororovej hre na ktorej by mohol pracovať a preto ma pozval na prácach na nej, no zatiaľ nemám žiadne detaily."

I do know director Kojima and we have been in conversation that he may have a horror-based game that he may be doing, and so he has invited me to work on that, but there are no details on it yet.

Junji Ito

Hideo Kojima je známy za sériu Metal Gear Solid a najnovšie aj za Death Stranding. Chýri že sa chystá nový Silent Hill zatiaľ neboli oficiálne vyvrátené ani potvrdené, no fakt že Hideo Kojima chce spraviť úplne nový žáner hororu hovorí za všetko. Jeho možná kolaborácia s Junji Itom by bol správny krok. Či sa Junji Ito rozhodne nakoniec spolupracovať s Kojimom uvidíme časom, no bola by to premrhaná príležitosť. 

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk