Popularita Battle Royale žánru dostihla už aj klasiku v podobe Milionára

Popularita Battle Royale žánru dostihla už aj klasiku v podobe Milionára

 

Vyhrať síce nevyhráte nič, ale možno si užijete posedenie v „horúcom kresle.“

Čo by to bol za herný priemysel, keby sa nepokúsil natrieskať najnovšie trendy do starých konceptov však? Pre všetkých, ktorí zbožňujú Battle Royale žáner máme totiž dobrú správu. Už čoskoro si budete môcť tento mód zahrať v...hre Miliónar.

Áno, hra na motívy známej televíznej šou (pokiaľ patríte k tým skôr narodeným) sa dostane na naše konzoly (PS4, Xbox One a Nintendo Switch) a PC už 29. októbra. Hru vyvíja štúdio Appeal Studios a vydáva spoločnosť Microids. A asi vám nemusím vysvetľovať o čom táto hra bude. Alebo áno?

Tak predsa. Máte 15 otázok a vašou úlohou je vyhrať milión. K dispozícii máte troch žolíkov: 50:50, zavolať známemu a opýtať sa publika. Hra bude mať základný solo mód a taktiež aj solo mód určený špeciálne pre deti. Dočkáte sa však aj kooperatívneho módu v lokálnom multiplayeri, kde sa musíte na odpovedi zhodnúť, alebo budete bojovať proti sebe.

A vrcholom hry bude Battle Royale mód s podporou 100 hráčov naraz. Ten bude od vás vyžadovať nie len správne, ale aj rýchle odpovede. Musíte totiž zostať ako posledný súťažiaci, aby ste získali milionársku variantu „Chicken Dinner.“

Zdroj: Microids

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk