Dabingový herci Mass Effectu sa chystajú na N7 Day. Príde k ohláseniu remasteru?

Dabingový herci Mass Effectu sa chystajú na N7 Day. Príde k ohláseniu remasteru?

 

Situácia už začína hustnúť.

Remaster Mass Effect trilógie patrí k najhoršie stráženým tajomstvám súčasného herného priemyslu. Všetci vieme, že sa ho dočkáme, no EA zatiaľ jeho existenciu oficiálne nepotvrdilo. Lenže už sa pomaly blíži deň, ktorý môžeme označiť ako ideálny deň na takéto ohlásenie.

Už v sobotu, 7. novembra sa totiž bude konať tradičný N7 Day. Deň, ktorý má byť oslavou série Mass Effect. A aj keď v posledných rokoch nebolo veľmi čo oslavovať, tak tento rok na tom možno bude inak.

Veľké množstvo dabingových hercov, ktorí sa podieľali na populárnej trilógii sa totiž počas tohto dňa zúčastnia oslavy N7 Day, ktorá je naplánovaná na 7. novembra 2020 od 20:00 nášho času. Okrem Marka Meera (Shepard), Jennifer Hale (Shepard), Steva Bluma (Grunt), Ali Hillis (Liara) a ďalších sa tejto oslavy zúčastnia aj scenáristi zo štúdia Bioware, Patrick Weeks a Karin Weeks.

Podľa dostupných informácií by sme sa remasteru Mass Effect trilógie mali dočkať v priebehu roka 2021. Jej vydanie bolo pôvodne plánované na tento rok, no EA tento dátum posunulo až na rok budúci.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk