Predikcia: Februárové State Of Play prinesie dátumy a jedno veľké ohlásenie

Predikcia: Februárové State Of Play prinesie dátumy a jedno veľké ohlásenie

 

Čo čakáme, že sa dozvieme...

Už dnes večer o 23:00 k nám dorazí ďalšie State Of Play, ktoré nám má v tradičnej dĺžke predstaviť desiatku hier určených pre PlayStation 4 a PlayStation 5. V zásade pôjde o známe veci, kde sa dočkáme celkom určite nových záberov a konečne by mohli prísť na rad aj samotné dátumy vydania. Tie sú však v týchto pohnutých časoch hazardom, takže to musí byť dávkované s rozumom. V tomto krátko zhrnutí sa pozrieme na možný scenár, ktorý bude v najbližších mesiacoch rezonovať PlayStation komunitou.

Oddworld Soulstorm dostane konečne dátum vydania

Neustále odklady, ktoré postihujú očakávané pokračovanie známej série nás strašia už dlhú dobu. Teraz by sme sa konečne mohli dočkať finálneho dátumu vydania, snáď.

Kena: Bridge of Spirits s gameplay videom a dátumom vydania

Nádherná akčná adventúra z dielne štúdia Ember Lab sa nám predvedie v plnej kráse a dočkáme sa aj potvrdenia dátumu vydania. Zatiaľ sme tu mali informáciu o vydaní v marci 2021. Osobne však očakávam presun na letné mesiace. Vydanie je naplánované na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC.

Grand Theft Auto V a GTA Online príde počas leta

Áno, nebude chýbať ani legendárne GTA. Už od prvej prezentácie hier na PlayStation 5 sme sa dozvedeli, že Grand Theft Auto V je nesmrteľné a zamieri na PlayStation 5 v natívnej podpore. Teraz sa dozvieme presný dátum, ktorý taktiež padne na leto.

Stray sa pripomenie novým trailerom, dátum tu nečakáme

Zaujímavá mačacia hra sa nám ukáže v novom traileri, prípadne v gameplay videu. Zatiaľ platí, že by sme sa hry mali dočkať počas roka 2021, ale nejakého konkrétneho dátumu sa asi ešte nedočkáme.

Final Fantasy XVI je takmer istotou

Istotou, že sa pripomenie, ale čo bude nasledovať si odhadnúť netrúfam. Dátum to najskôr nebude, takže možno nový trailer.

Horizon Forbidden West ukáže PlayStation 5 gameplay a naznačí vydanie na počas zimy

Pokračovanie Horizonu zamieri na PlayStation 4 a rovnako tak aj na PlayStation 5. Práve "next-gen" verzia bude súčasťou prezentácie, ktorá nám odhalí gameplay a dátum vydania s obalom zima 2021. 

Resident Evil Village s gameplay videom

Je možné, že sa k slovu opäť prihlási chystané pokračovanie Resident Evil. Zrejme pôjde o nové gameplay video.

God of War: Ragnarok dostane trailer

Zatiaľ sme tu mali teaser, ktorý na svojom konci ukázal rok 2021. No zdá sa, že to bol rok, ktorý nám ukáže prvý trailer, nie dátum vydania...a to sa zrejme stane.

The Last of Us Part II s next-gen aktualizáciou

Tento krok sa tak trochu očakáva, takže sa zrejme dočkáme potvrdenia a rovno aj dátum vydania next-gen verzie, ktorá bude zdarma pre majiteľov pôvodnej PlayStation 4 verzie.

Bloodborne dostane HD remaster a PC verziu

Nemôžeme ignorovať túto predikciu. Už tu bolo niekoľko náznakov a menšia aktualizácia v podobe úpravy vizuálu a lepšieho rozlíšenia a snímkovania dorazí nie len na PlayStation 5, ale aj na PC. Na PlayStatione to bude aktualizácia zdarma a PC za plnú cenu.

Nový remaster či remake na záver

Nečakám žiadne obrovské prekvapenie. Skôr niečo čo sa omieľalo a je logické, že k nám skôr či neskôr dorazí. Môže to byť remake Metal Gear Solid či niečo iné.

Zdroj: vlastný

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk