Sony sa pýta fanúšikov na budúcnosť značky Playstation. Dočkáme sa PS VR2?

Sony sa pýta fanúšikov na budúcnosť značky Playstation. Dočkáme sa PS VR2?

 

Je to naznačenie budúceho smerovania?

Okolo novej konzoly od Sony, ktorá bude mať pravdepodobne pomenovanie Playstation 5 sa toho šušká už dlho a celkom intenzívne. Konzola má podľa leakov prísť v roku 2020, dostane 8-jadrový procesor, GPU, ktorá bude schopná poskytnúť 4K/60FPS a vylepšenú verziu VR s tým, že breakerbox bude zabudovaný do konzoly.

Sony však za úspech vďačí v prvom rade hráčom a preto sa ich začala pýtať, čo by chceli vidieť v budúcnosti pri značke Playstation. Tento prieskum začal pristávať do mailových schránok niektorých fanúšikov a spoločnosť sa v ňom pýta na ich názor na konzolové hranie, konzolu Playstation s tým, že tento prieskum pomôže spoločnosti plánovať budúcnosť tejto konzoly.

Podľa informácií od fanúšikov, ktorý tento mail dostali sa v ňom Sony napríklad pýta to, ako používajú svoju terajšiu konzolu, či streamujú, či hrajú hry offline alebo online a či vlastnia inú konzolu alebo smartfón.

Aj keď sa v tomto prieskume nenachádza veľa informácií o Playstation 5, jednou z vecí na ktorú sa Sony taktiež pýtalo, je používanie Playstation VR a na spôsoby zlepšenia tejto technológie. Tým pádom je zrejmé, že predaje tohto VR headsetu sú natoľko dobré, že Sony plánuje pokračovať vo vývoji tejto technológie. Ďalšie otázky naznačujú to, že v nasledujúcej generácii konzol sa pravdepodobne dočkáme väčších kapacít pevného disku, čo je logické vzhľadom na rastúce objemy hier a hádam sa teda vyhneme 500GB konzolám na ktoré sa nezmestí skoro nič.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk