Sony chystá ohľadom Playstation 5 „niečo“ ešte pred E3 2019

Sony chystá ohľadom Playstation 5 „niečo“ ešte pred E3 2019

 

Vrabce opäť čvirikajú.

Už je to dlhšia doba, čo sme vás informovali o špekuláciách, že Sony plánuje ohlásiť niečo ohľadom svojej novej konzoly ešte pred E3 2019, na ktorej sa tento rok nezúčastnia. Lenže, tieto špekulácie boli spochybnené, nakoľko Sony oficiálnou cestou oznámila fanúšikom, že ďalšie informácie prídu až počas budúceho roka.

Lenže namiesto toho, aby to tieto špekulácie „uložilo k ľadu,“ tie namiesto toho zosilneli a tesne pred E3 2019 silnejú. Niekoľko zdrojov potvrdilo, že Sony pred E3 2019 niečo chystá. Nevie sa čo, nevie sa v akej forme. Vie sa iba to, že Sony niečo chystá.

Opierajú sa aj o to, že Sony nemá najlepšiu povesť keď povedia, že nič nechystajú. Stalo sa to pri Playstation 4, stalo sa to aj pri náhlom oznámení špecifikácií Playstation 5. Aj herný analytik Daniel Ahmad potvrdil, že sa niečo chystá a podľa leakerov by malo ísť o podujatie, na ktorom uvidíme chystané exkluzivity od Sony, novú Call of Duty hru a taktiež ďalšie informácie o Playstation 5.

Legitímnosti týchto leakov napomáha aj to, že oficiálny Twitter účet Kojima Productions, tvorcov Playstation 4 exkluzivity Death Stranding začal teasovať blížiace sa ohlásenie smerované na dátum 29. máj.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk