Crystal Dynamics: Marvel’s Avengers dostane vylepšenia na Playstation 5

Crystal Dynamics: Marvel’s Avengers dostane vylepšenia na Playstation 5

 

To nám prezradzuje viacero zaujímavých vecí.

Štúdio Crystal Dynamics teraz po celom svete prezentuje ukážky zo svojej chystanej hry Marvel’s Avengers a naposledy sa zastavili v Austrálii, kde poskytli rozhovor youtube kanálu HOT 97. A z neho sme sa dozvedeli niekoľko celkom zaujímavých informácií, ktoré sa dotýkajú hlavne budúcej generácie konzol.

Najprv však dajme preč z cesty informácie týkajúce sa hry a hrateľnosti. Zástupcovia štúdia potvrdili, že jednou z hrateľných postáv bude Ms. Marvel. Taktiež prezradili, že jednotlivých hrdinov si budete odomykať postupne počas hrania, že v hre si nezahráte za antagonistu a aj to, že k dispozícii budú aj tzv. Team Moves.

Vývojári však potvrdili, že hra dostane balíček vylepšení určených pre konzolu Playstation 5 a to hneď pri vydaní konzoly. Táto zdanlivo nevinná správa však potvrdzuje niekoľko dôležitých informácií.

  • Pravdepodobne nebudeme musieť kupovať novú verziu tej istej hry pri prechode medzi konzolovými generáciami, ako to bolo v pri prechode z Playstation 3 na Playstation 4
  • Je viac ako pravdepodobné, že rovnaký balíček vylepšení dostane aj konzola Xbox Scarlett pri svojom vydaní
  • Že minimálne pri tejto hre by mala byť konzola Playstation 5 spätne kompatibilná. To je totiž funkcia konzoly okolo ktorej panujú v poslednom čase veľké nejasnosti.

Marvel’s Avengers vychádza 15. mája 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4. A zjavne teda aj na Playstation 5.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk